ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИИ

Організація онлайн трансляції конференцій

У реаліях нашого часу організація та проведення різних масових заходів в режимі онлайн дуже популярні.  Це дає можливість не тільки дотримуватися карантинних заходів, а й охопити величезну глядацьку аудиторію.  Трансляція, що йде в режимі реального часу, створює масу позитивних моментів.  Такі веб-платформи, як youtube або Facebook, стали не просто соціальними мережами.  Вони дають можливість не тільки особисто спілкуватися, а й просувати комерційні товари, проводити семінари та конференції для своїх глядачів без кордонів.

Тільки професійне обладнання та люди, які з ним працюють, можуть забезпечити гідну якість організації онлайн-трансляцій конференцій.  Чітка картинка, хороший звук та передача без затримки в часі – ті критерії, які допоможуть провести без збоїв та проблем будь-який захід.  Для цього потрібно володіти навичками звукорежисера, а також оператора, щоб вибрати найкращий ракурс для відеознімання.

Організація онлайн трансляції конференцій

При необхідності, професіонали можуть організувати різні види інтернет-трансляцій.  Це можуть бути відкриті для великої аудиторії веб-події або обмежені – з певною кількістю глядачів з доступом.  Зв’язок з аудиторією може бути двостороннім.  Такий вид дозволить дивитися виступи спікерів, поставити їм запитання, дискутувати з ними.

Яким подіям необхідна онлайн-трансляція

Інтернет надає безліч можливостей для будь-яких сфер.  Навчання перекладається в онлайн-режим, презентації товарів, продуктів проводяться для величезної аудиторії глядачів, всілякі шоу транслюються на весь світ.  Список заходів досить широкий:

  • Лекції. Можуть бути в реальному часі, записані в професійній студії, а потім транслюватися на сайті.
  • Вебінари. Цей спосіб навчання, наради для великої кількості глядачів проводиться онлайн.  У реальному режимі ведеться активне обговорення, навіть опитування.
  • Майстер-класи. Даний вид має можливості для монетизації свого уроку.  Професіонали допоможуть не тільки якісно організувати трансляцію, а й надалі розмістити інформацію на сайті.
  • Конференції.  Спілкування лектора та цільовою аудиторією, яка завдяки інтернету набагато розшириться. Дозволяє не тільки донести потрібну аудіо інформацію, продемонструвати відео презентації на екрані.
  • Телемости. Передбачають спілкування з мінімальними затримками в часі з двох і більше точок, розташованих на далеких відстанях.
  • Концерти та шоу. Звук буде грати вирішальну роль, тому без спеціальної техніки та звукорежисера тут не обійтися.

Всі трансляції записуються і зберігаються на додаткових носіях.  У потрібний момент їх можна розмістити на сайті або відкрити до них платний доступ.

Організація онлайн трансляції конференцій

Можливості онлайн-трансляції

При проведенні будь-яких видів трансляцій існує багато можливостей для монетизації та розширення аудиторії.  Наприклад, якщо організувати одночасний показ презентації на сайті та в усіх соціальних мережах, то глядацьке охоплення збільшиться в кілька разів.  А відгуки у вигляді лайків і репостів включать ланцюгову реакцію, що дозволяє вивести захід на вищий рівень.  Щоб транслювати онлайн спортивні матчі чи шоу, буде потрібно кілька камер і операторів.  Це зробить команду більш відомою широкому колу вболівальників, допоможе рекламувати спонсорів команди.

Можна організувати платний доступ. Наприклад, до навчання або майстер-класів.  Продаж спеціальних посилань з кодом відкриє допуск до лекції тільки тим, хто їх придбає.  Для монетизації своїх знань можна створити відео курс матеріалів на основі записів онлайн-трансляцій, який потім продавати окремо.

Фахівці можуть влаштувати унікальні покази для людей певних професій.  Наприклад, хірург зі світовим ім’ям може проводити операцію, яка буде транслюватися на екрані в конференц-залі.  А глядачі будуть не тільки спостерігати за його роботою, а й слухати його пояснення.

Як проводиться онлайн-трансляція

Всі знімання, особливо в режимі онлайн, вимагають ретельної підготовки.  Фахівцям потрібно заздалегідь зібрати певну інформацію, протестувати майбутнє місце проведення заходу.  Команда повинна знати локацію і формат дії, точні терміни початку і закінчення. Заздалегідь проводиться виїзд, перевіряється якість інтернету, складається схема роботи камер на майданчику. Після цього в призначений час підключається все технічне обладнання, і відеорежисер контролює процес трансляції, перемикаючи зображення на потрібні камери. За бажанням замовників після онлайн-трансляції може бути змонтована її запис.

Для проведення концертів і шоу, а також спортивних матчів або конкурсів буде потрібно додаткове обладнання. Електронне табло потрібного розміру, встановлені в правильному місці, дозволять отримати якісну картинку як з ближніх, так і далеких зон видимості.

Вартість онлайн-трансляції

Для проведення веб-трансляцій потрібні 1 або 2 FULL HD камери, радіосистеми для лекторів, настройки сторінки трансляції, робота режисерів, висновок презентацій на проектор, титрів в ефір.  Ведеться запис на жорсткий диск, підключаються гості та спікери з різних точок.  Працює ціла команда професіоналів для того, щоб ефіри проходили гладко, без затримок у часі, з хорошою відео картинкою.  Від кількості залученої техніки та людей буде залежати ціна заходу.  Трансляції тривають 3-4 години, оплата розраховується погодинно.  Вона може скласти в середньому від 1200 гривень до 3000 гривень за годину.  Додаткове надання обладнання оплачується окремо.  Якщо спікерів понад двох, то потрібно орендувати радіосистеми для кожного.  Можливо знадобляться прожектори для освітлення.  Монітор для лектора та одночасний стрім на кілька веб-майданчиків потребують коштів.  Оренда професійній студії чи залу у компанії розраховується за одним тарифом.  А виїзд в локацію замовника враховує транспортні послуги та вартість монтажно-демонтажних робіт.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *