ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРІВ?

Освітні послуги стають дедалі популярнішими рік від року. Ми дуже часто стикаємося з рекламуванням тренінгів, конференцій, семінарів. Тому перед тими, у кого в планах організація і проведення власного авторського заходи, неминуче виникає питання: чи необхідна наявність ліцензії при проведенні семінарів? Розберемося в питанні.

Строгий перелік ситуацій, коли освітня діяльність вимагає ліцензування, міститься в відповідній Постанові Кабміну країни від грудня 2015 р Згідно з ним, ліцензія необхідна для освітніх закладів – юридичних осіб, навчання в яких закінчується видачею документації державного зразка, що свідчить про завершення навчання.

организация семинаров

Однак, звичайні семінари проводять не юридичні, а фіз. особи. Дипломи ж і сертифікати, які є підтвердженням прослуховування семінару або не видаються, або не передбачають підтвердження держави. Тому ліцензія в даному випадку не потрібна.

Бажаючи регулярно надавати освітні послуги в якості індивідуального підприємця (за власними авторськими програмами) і при цьому не плануючи видачу документації державного зразка, цілком обгрунтовано годі й шукати відповіді темою ліцензування. І організовуючи проведення семінару, можна бути повністю впевненими в законності своєї діяльності без документа на дозвіл її здійснення.

Все, що потрібно, це: