ХТО ТАКИЙ ТРЕНЕР? РОЛЬ ТРЕНЕРА У ПРОВЕДЕННІ ТРЕНІНГУ

Роль тренінгів для сучасної людини Сьогодні не переоцінити. Пізнавати нове, розвиватися бажають все. Особистісне становлення по зростаючій, розвиток в бізнесі важливо, як ніколи. Тому з кожним роком все зростає попит на тренінгпослуги.

Пропонуємо розібратися, ким у тренінгу є тренер, чому він грає істотну роль в успіху заходу (проведення будь-якого з них можливо в конференццентрі АдміралХолл, де надаються малі і великі конференцзали).

Хто такий тренер

ХТО ТАКИЙ ТРЕНЕР? РОЛЬ ТРЕНЕРА У ПРОВЕДЕННІ ТРЕНІНГУ

По суті, це фахівець, який виступає провідним вищезазначеного заходу (акцент на тому, що персона, що оповідає про певній темі, повинна мати відповідну освіту і бути професійно підготовленою. Адже дивно, якщо до ведення тренінгу з психології підключиться дизайнер, а провідним бізнес-заходу стане людина, жодним чином не має відношення до ведення справ).

Головна персона тренінгу відіграє значиму роль у його проведенні, оскільки найчастіше ця людина – бажаний поведінковий зразок для присутніх. У зв’язку з чим важливо, які життєві погляди близькі цієї особистості. Успішний тренер упевнений в собі на всі 100, тільки в такому випадку він може розраховувати на довіру до себе з боку учасників заходу. Тренер повинен вміти ідентифікувати себе з присутніми, розуміти їх запити і проблеми.

Типи тренерів:

  • консультант – діє, спираючись на ігровий момент (адже саме так можна найшвидше оволодіти необхідними навичками). Йому важливо, щоб присутні якомога більше пізнали в ході заходу;
  • дресирувальник – навчає одному з обраних типів поведінки – правильності ведення переговорів, поводження з клієнтом та ін .;
  • фасилітатор – проводить тренінги з особистісного росту, створює необхідні умови для того, щоб присутні відчули корисні «зрушення» в сприйнятті світу і себе;
  • безпосередньо тренер – в даному випадку, ведучий намагається знайти прийнятні рішення для кожного учасника тренінгової групи.
организация конференций

Залежно від того, яка мета організованого заходу, допустимо, що тренер може «перетворюватися», стаючи то консультантом, то фасилитатором.

Щорічно вимоги до тренінгів все зростають, оскільки більш вимогливим до освітніх послуг стають самі люди. Отже, тренерські функції, особливості їх діяльності також можуть і повинні піддаватися трансформацій і змін. А ось чому ніколи не змінитися, так це бажанням знайти стоять знання за допомогою фахівця.

Організація бізнес заходів, семінарів, презентацій і т. д. – все це доступно в нашому центрі. Для чого надані зали для проведення конференцій (це можуть бути маленькі конференец-зали – від 20-ти присутніх і великі – до 300 осіб).