Все що потрібно знати о погодинній оренді конференц-залів

Все що потрібно знати о погодинній оренді конференц-залів

 

Якщо фірма вирішила провести статусний захід, то для цього краще всього підійде погодинна оренда залу. При виборі варто враховувати певні моменти, к яким відноситься виділений кошторис, додаткові послуги (надаються орендодавцями), технічні можливості, зовнішній вигляд апартаментів.

Бюджет

Якщо кошторис обмежена, то доведеться потрудитися, щоб знайти приміщення з економною орендною платою. Адже погодинно зазвичай злегка дорожче, ніж за кілька днів. Для того радять звернути увагу на інтернет-платформи, які нададуть привабливе приміщення за прийнятною вартістю.

Інтернет-компанії, які надають оренду конференц-залу, володіють однією істотною перевагою: кава-брейк включено у вартість. Турбуватися за перекус не доведеться: кава та печиво будуть перебувати на столі, призначеному для легкого перекусу.

Технічні можливості

Успіх проведення конференції також залежить від наданих технічних можливостей. Необхідна наявність обладнання, призначеного для проекції відеотрансляції, звукової трансляції, оргтехніка, кондиціонери (особливо в жарку пору року). Може знадобитися система Wi-Fi. Тому необхідно відразу усе перевіряти, щоб потім не виникли проблеми стосовно відсутності будь-якого пристрою.

DSC_0489-1030x684.jpg

При використанні особистого обладнання його слід привезти за день, виконати установку та перевірку. На локаціях зазвичай присутня людина, яка займається даними функціями.

В ціну оренди конференц-залу деяке обладнання може бути включено. Але за мікрофон, проектор доведеться внести окрему плату. Такі нюанси радять уточнювати відразу.

Додаткові послуги

Коли під час проведення конференції перерви невеликі, то стіл з частуванням встановлюють прямо в залі або в сусідній кімнаті (за умови надання її організаторами). В іншому випадку знадобиться спорудження, яке має окремий хол або зал-трансформер (за допомогою перегородок буде створена обідня зона).

Також можна звернутися до орендодавця. Найчастіше, за окрему вартість, вони пропонують різні додаткові послуги, на які надається прайс. Після ознайомлення стосовно цін, можна вирішити, чи вигідно саме тут придбати оренду погодинно або ж варто пошукати інший варіант.

Коли організатори не хочуть труднощів, вони можуть орендувати найближчий ресторан або кафе. У певний час стіл накриють по вищому розряду. Частування приготує шеф-кухар, їжа буде смачною та ароматною. Але в такому варіанті присутній один недолік – не дуже зручно проводити конференцію сидячи за столом або стоячи перед людьми, котрі жують. Єдиний вихід полягає в наявності окремого залу для проведення симпозіумів.

Для іноземних гостей обов’язково знадобиться нічліг. Власники цілком можуть допомогти: підібрати готель, підказати найбільш комфортний варіант за адекватну вартість.

Зовнішній вигляд

Інтер’єр повинен бути виконаний у діловому стилі без наявності зайвих деталей. Авжеж люди будуть перебувати в ньому як мінімум кілька годин, то варто приділити увагу дизайну: стриманість, при цьому оформлення виконано зі смаком, повністю відсутні яскраві фарби, оздоблення в постільних тонах.

Для тренінгів, семінарів підійде менш формальний інтер’єр. Гарним варіантом стане лофт. Його багатофункціональність дозволить без будь-яких труднощів провести захід по вищому розряду за невисоку вартість.

Для того, щоб уникнути форс-мажорних ситуацій, слід виконати правильний розрахунок посадкових місць. За умови різкого приходу несподіваних гостей, вони повинні розміститися комфортно, при цьому не принісши шкоди іншим учасникам семінару.

Головним критерієм є місце розташування. Заклади, які знаходяться за межею міста, можна сміливо відкидати. Для приїжджих такий варіант максимально некомфортний. Оптимально вибрати кімнату в центрі міста. Запрошені гості не відчують дискомфорту.

Наколи вибір все ж ліг на спорудження, розташоване за містом, то організаторам доведеться постаратися понаднормово, щоб організувати транспортування гостей туди і назад.

Переваги погодинної оренди

Зазвичай зали заздалегідь обладнані необхідною технікою, також для клієнтів надаються кращі умови для проведення симпозіумів. Крім цього погодинна оренда володіє наступним рядом переваг:

 • сервіс продуманий грамотно і професійно;
 • добра звукоізоляція;
 • закриття від інших відвідувачів;
 • всередині присутня робоча атмосфера, яка викликає відчуття повного комфорту;
 • відмінна транспортна розв’язка;
 • зручне місце розташування;
 • бездепозитна погодинна оплата;
 • гнучка дисконтна система;
 • можливість виконати бронь заздалегідь, особливо при наявності багатої кількості гостей;

INVERIA-2-e1550679133280-960x430.jpg.pagespeed.ce.qpAER5gT7T.jpg

 • розв’язання проблеми за короткий проміжок часу;
 • економія фінансових коштів і часу.

Ділові партнери можуть не знати про те, що офіс найманий тільки на певний термін. Зал являє собою комфортне приміщення, яке володіє адекватною вартістю, діловою обстановкою. Для підприємців, які ведуть бізнес відразу в декількох містах, такий варіант стане найбільш вигідним, оптимальним. Учасники конференції залишаться задоволеними. Якщо конференція відбулася стосовно укладення угоди, можна розраховувати на її позитивне завершення. Погодинна оренда користується популярністю в адвокатів, нотаріусів, представників малого та середнього бізнесу.

Також конференц-зали потрібні для проведення переговорів, лекцій, майстер-класів, презентацій тощо.

 
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *