Как подчинить внимание других: аренда конференц-зала

Як привернути увагу інших: оренда конференц-залу

Конференція – це найважливіший захід для багатьох компаній і організацій. Під час подібного засідання збирається певна аудиторія людей. Здійснюється обговорення питання що цікавить і спільно досягається вигідне всім сторонам рішення.

Для того щоб конференція була продуктивною і влаштовувала результатами всіх присутніх, необхідно враховувати ряд нюансів. Успіх заходу багато в чому залежить безпосередньо від підготовки. На цьому етапі враховується величезний ряд факторів. Одним з основних нюансів є вибір конференц-залу.

Як привернути увагу інших: оренда конференц-залу

Навіщо потрібно правильно підбирати приміщення?

Добре обладнана кімната для проведення переговорів коштує недешево. Однак, саме такі витрати забезпечать успіх заходу. Ділові партнери зможуть побачити всю серйозність намірів візуально. Оцінка якості організації починається вже з парковки, а якщо конкретно – з моменту приїзду в призначене місце.

На багатьох позитивно впливає комфорт і дизайн в приміщенні. Набагато приємніше знаходитися певний період часу в невимушеній обстановці. Робити якісь висновки, приймати рішення легше в рази в приємному оточенні.

Вкрай важко домогтися успіху і заручитися підтримкою партнерів в не привабливому актовому залі. Кожна похибка інтер’єру змушує людину відволіктися, звернувши на неї увагу. Тому все повинно бути на вищому рівні.

На що звертати увагу при виборі місця?

Оглядаючи конференц-зали в Києві, варто звернути увагу на ряд нюансів:

 • Адресу приміщення. Не варто вдаватися до околиць. Як мінімум, до віддалених будівель доведеться довго добиратися. Навряд-чи партнер оцінить позитивно і прийме потрібне рішення, якщо йому доведеться їхати на конференцію через все місто. Додаткові витрати часу і фінансів негативно відображаються на людях. Але і занадто близько до офісу проводити конференції не рекомендується.
 • Зовнішній вигляд будівлі. Гарно оформленим повинен бути не тільки безпосередньо зал. Людина оцінює і сам будинок. Необхідно подбати і про достатню кількість місць для парковки в окрузі. Дуже неприємно буде якщо виникне ситуація їх нестачі.
 • Бюджет. Перш за все, відштовхуватися потрібно від фінансової можливості.
 • Устаткування. У залі для проведення конференцій має бути все, що може знадобитися в ході конференції. Якщо знадобитися проектор – він повинен бути на місці і в робочому стані. Такі дрібниці варто ретельно обміркувати і вчасно запобігти дефіциту обладнання.
 • Додаткові речі. На локації має бути все необхідне для комфорту. Варто враховувати можливі перерви. У разі фуршету – підготувати стіл з усім необхідним. Не варто забувати і про вбиральні.
 • Достатня кількість простору. У кімнаті має бути достатня кількість стільців. Крім цього, в приміщенні повинно залишатися простір. Маленькі кімнати будуть тиснути на партнерів і навряд чи вийде добитися гарних відносин.

Як привернути увагу інших: оренда конференц-залу

Поради щодо оформлення приміщення

Багато хто віддає перевагу проводити бізнес-зустрічі в невимушеній обстановці. Для бізнесменів і підприємців подібні зібрання давно влилися в звичний темп життя. Проте, неправильне оформлення здатне все зіпсувати.

Існує ряд рекомендацій по обстановці кімнати:

 • Місця для сидіння повинні бути комфортними. Враховується як матеріал, так і якість виготовлення. Неправильно підібране крісло здатне привести до великої кількості казусів.
 • Стіл краще вибирати середньої висоти. Занадто високі можуть не підходити представникам жіночої статі або партнерам з низьким ростом. Це викличе певний дискомфорт. Але і кавовий столик для подібного заходу недоречний.
 • Мінімально кількість непотрібних меблів. Без сумнівів, красивий величезний акваріум буде виглядати круто, але в той же час він буде відволікати багатьох учасників. Найкраще позбутися подібних предметів. Головна мета – звернути увагу на себе і змусити слухати.
 • Дизайн. Меблі повинні бути не тільки зручною, але і поєднуватися між собою. Поганий смак зарекомендує організатора конференції з негативного боку.

Що обов’язково повинно бути присутнім?

Перш ніж погодитися на проведення важливих переговорів у залі, варто звернути увагу на всі вищеописані пункти. Слід переконатися на наявність наступних об’єктів:

 • Якісної звукової системи. Вона обов’язкова, якщо в процесі виникне необхідність відтворити відеозапис або аудіо-файл.
 • Мікрофон. Для великої аудиторії – це найкращий спосіб привернути увагу.
 • Проектор. У разі присутності спеціальних презентацій без цього пристрою обійтися неможливо. Використовуючи його, можна продемонструвати переваги компанії чи будь-яку іншу інформацію відразу всім партнерам.
 • Комп’ютер або ноутбук. Завдяки цьому приладу буде вестися вся конференція. Без нього неможливо ні переглянути відео, ні продемонструвати інформаційні слайди. Він не просто повинен бути присутнім, а ще й зобов’язаний мати оптимальний робочий стан. Вкрай незручно якщо в потрібний момент помічник вийде з ладу.
 • Інтернет з’єднання. Якість зв’язку має бути на вищому рівні. Це допоможе значно заощадити час і нерви. На велику кількість користувачів найкраще використовувати потужний роутер.
 • Сцена з трибуною. Здійснювати розповідь перед аудиторією найкраще зі сцени. Це допоможе привернути увагу, змусити слухати. Крім описаного, виступаючого буде прекрасно видно практично з усіх місць.
 • Обладнання для друку. Раптом комусь знадобитися будь-яка інформація в письмовому вигляді, її доведеться роздрукувати. Не завадить мати заправлений принтер готовий до друку.

Як привернути увагу інших: оренда конференц-залу

Висновок

Оренда конференц-залу займає одне з провідних позицій, які ведуть до успіху заходу. Вибираючи приміщення, слід ретельно оглянути кожну з його сторін. Особливого підходу вимагає як місцезнаходження об’єкта, так і правильне оформлення потрібної кімнати. Збираючи велику аудиторію, не завадить ознайомитися з тим що полюбляють гості і підібрати найбільш оптимальне рішення. Від підходу до організації безпосередньо залежить результат угоди.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *