Фінальний етап відбору вигульщіків та догсіттерів пройде в A-ces

4 березня в конференц-залі http://a-ces.com.ua/  проходитиме фінальний етап відбору вигульщіків та догсіттерів в dogchill.

 

Про компанію

Проект dogchill – київський сервіс по забезпеченню вигулу, няні, перетримці собак.

Господарі чотириногих друзів знають, наскільки складно знайти людину – порядну, надійну, на яку можна було б залишити вихованця на період своєї тривалої відлучки з дому: відрядження, відпустки і так далі.

Домашня перетримка передбачає послугу, коли на час від’їзду власника собаку залишають профі догсіттеру, який доглядає за нею, грає, робить фото, багато гуляє.

Послуга няні потрібна в ситуаціях, коли тварина хворіє і необхідно стежити за її самопочуттям. Або собака бешкетує і їй нудно, коли доводиться залишатися на самоті 

Послуги надаються виконавцями, які пройшли практичний і теоретичний навчальний курс у провідних фахівців з корекції поведінки чотириногих вихованців в Києві.

Організовано сервіс киянами – подружжям: Егіне та Павлом Волошиними. Вони заснували його, коли самим довелося зіткнутися з проблемою вигулу домашнього улюбленця.

На сьогоднішній день сервіс цієї пари – один з десятки переможців проекту MC.today, який стосується малого бізнесу. Підсумки діяльності dogchill на сьогодні (а це близько двох років; старт роботи припав на травень 2019 року): у сервісу немає жодного негативного відгуку від господарів собак, які звернулися сюди за послугами.

З тваринами тут працюють після спілкування з власниками (на предмет виявлення особливостей поведінки, характеру собаки і так далі) і складання анкети. Робота з вихованцем ведеться на підставі останньої. Крім того, із замовником укладається страховий договір.

Про захід, його цілі

На сьогодні в компанії 94 виконавця. Перш ніж опинитися в команді dogchill, вони проходять ретельний відбір, обов’язково навчаються. Всі працівники досвідчені та відповідальні.

 

Захід в dogchill організовувався з метою знайти нових співробітників, відповідні кандидатури для роботи на сервісі. Тепер має відбутися фінальний етап.

Як проходив відбір?

Претендент заповнював анкету з даними про себе. Надана детальна інформація обов’язково перевірялася.

Також перевірці підлягали досвід і знання кандидата. Претенденти здавали складний тест по роботі з собакою (важливі знання звичок, поведінки, анатомії тварини, основ комунікації з нею і так далі).

Збиралися всі можливі дані про потенційного співробітника, необхідні довідки, документація, запитувалися рекомендаційні листи.

Також здобувачів перевіряли «в бою» – на вигулі собак з наставниками (від трьох до п’яти виходів).

Тепер настала черга фінального етапу відбору для роботи в dogchill. Він відбудеться вже 4 березня. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь