тренінг для поліції

Конференц-центр «Адмірал Хол» відкриває свої двері для міжнародного тренінгу співробітників правоохоронних органів, організованого Канадою

У нашому конференц-центрі «Адмірал Хол» 5 березня відбудеться міжнародний тренінг співробітників правоохоронних органів, котрий організований за сприянням Канади. Доповідачами на навчальному заході виступлять вітчизняні та іноземні фахівці, котрі мають безпосереднє відношення до роботи в правоохоронних органах. Спікери розглянуть важливі питання щодо впровадження сучасних технологій у виконання професійних обов’язків.

 

Міжнародні конференції та навчальні тренінги допомагають державним органам правопорядку отримувати нові знання, ділитися власним досвідом та напрацюваннями, зміцнювати співробітництво між відомствами різних країн. Завдяки таким заходам здійснюється професійний та особистісний розвиток представників правоохоронних органів.

 

Для забезпечення ефективності заходу менеджери конференц-центру «Адмірал Хол» створюють комфортні та продуктивні умови. Кожен event проходить на високому професійному рівні, завдяки комплексному підходу у підготовці, технічному оснащенню локацій.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь