Конференц-зал

Конференц-зал – унікальний простір для проведення будь-яких заходів

Важко уявити хоча б одну компанію, яка не проводить конференції. Даний захід увійшло в життя багатьох ділових людей і стало невід’ємною частиною.

Тільки таким чином вирішуються проблеми, а також проводиться передача інформації між співробітниками. Особливо це допомагає налагодити відносини зі своїми бізнес-партнерами.

Конференц-зал - унікальний простір для проведення будь-яких заходів

Оренда конференц-залу Київ вимагає делікатного підходу. Через неправильно прийняте рішення можна натрапити на ряд конфузів.

Значення терміну

Слово конференц-зал знайоме багатьом. У словнику можна знайти позначення, що це приміщення, виділене для проведення урочистих зборів, презентацій, виступів та інших не менш важливих подій.

Виходячи із значення, напрошується висновок, що до вибору потрібен особливий підхід. На нього вважають великі надії. Іноді, від правильного вибору та облаштування залежить доля компанії.

Сучасні приміщення для подібних зустрічей, які здаються в оренду, в основному облаштовані за останнім словом техніки і дизайну. Головне завдання – визначитися з розмірами і оформленням. Для одних підходить ділова обстановка, інші віддають перевагу неформальній.

На що звертати увагу

Під час вибору є вагомі чинники, на які потрібно звернути особливу увагу і підійти до них серйозно:

 • Місткість.
 • Оформлення.
 • Розміщення.
 • Наявність меблів.
 • Технічне забезпечення.

Кожен з критеріїв відбитися в тій чи іншій мірі на присутніх. Щоб уникнути інцидентів варто переконатися в тому, що підготовка відбувається на вищому рівні.

Місткість

Перш ніж укладати договір оренди, необхідно ретельно обміркувати хід зустрічі. Залежно від мети конференції та списку запрошених, необхідно здійснювати вибір приміщення з достатньою площею.

У разі якщо список запрошених не перевищує десять осіб, можна зупинитися на виборі маленького, але комфортного залу. Це додасть атмосферу затишку, і в той же час заощадить грошові витрати.

Для проведення презентацій будь-якого товару більш доречні великі кімнати. При правильній розстановці меблів створюється міні-сцена, де буде проходити виступ. Її видно всім присутнім. Само собою, що для такого маневру потрібно більше простору. Та й списком учасників до десяти тут не обмежитися. Тому варто обирати кімнату побільше.

Компанії великих масштабів вкрай рідко проводять збори в межах фірми. Найчастіше, для нарад вони вдаються до послуг оренди конференц-залів. Кількість учасників, на подібного роду зборах, іноді перевищує сто. Тому для них підходять лише величезні аудиторії.

Оформлення

Дизайн кімнати завжди грав далеко не останню роль. У цьому випадку, він так само не є винятком. Набагато приємніше знаходитися в кімнаті, яка оформлена зі смаком та в приємному стилі.

Для того, щоб кімнату оцінили по достоїнству всі учасники, меблі повинні гармонійно поєднуватися між собою. Розглянути так це чи ні можна тільки при гарному освітленні. З цього можна зробити висновок, що про джерела світла забувати теж не варто. Їх повинно бути вдосталь і всі вони повинні бути в робочому стані.

Для оформлення приміщення для ділових зустрічей використовуються найчастіше два стилі:

 • Класичний.
 • Сучасний.

Для першого доречні вінтажні столи і стільці, об’ємні штори і повноцінна атмосфера затишку. Такі зали наповнені благородством і дозволяють показати серйозність організації і намірів діловим партнерам.

Для сучасного стилю характерні витончені скляні поверхні, не займають багато простору занавіски або жалюзі і одного схожі об’єкти. Переважає в основному білий колір. Він наповнює приміщення додатковим простором. Вдаючись до цього стилю, можна довести партнерам що організатор стежить за всіма новинками.

Розміщення

Крім того що вибрати гарний зал, варто враховувати ще й його правильне розміщення. Реакція на деякі локації у багатьох неоднозначна.

Зона передмістя вабить візуально своїми видами. В даному окрузі відсутня будь-яка метушня. Але з іншого боку можуть виникнути труднощі з поїздом за необхідної адреси. Дуже часто, дістатися до локації в даній зоні досить проблематично. До того ж це забирає більше часу і вимагає додаткових витрат. Не кожен учасник оцінить подібні тонкощі.

Центр міста прийнято вважати чимось особливим. Мати нерухомість в даному районі вважається престижним. Однак для конференції дана місцевість підходить слабо. Шум і метушня міста можуть відволікати від важливих переговорів. А дістатися до таких ділянок часто складно через постійні затори.

Найбільш оптимальна місцевість – за межами центру. Головне уникати офісних будівель, інакше формальна обстановка, що несе спогади про рутину роботи забезпечена.

Чимало важливо, щоб в’їзд був оформлений зі стилем і смаком. Інакше у партнерів може скластися негативне уявлення ще при виході з транспорту. Про паркувальні місця в потрібній кількості також належить подбати заздалегідь.

Наявність меблів

Звернути увагу варто не тільки на те, в якому стилі виконані стільці, але і на їх зручність. Чимало важливо мати можливість їх перестановки.

Розміри стола повинні бути оптимальними, а їх кількість – достатньою. Це допоможе уникнути ряду неприємних казусів.

Правильна розстановка меблів – це один з ключів успіху. Для презентації ідеально підходить розстановка столів і стільців у вигляді літери «П».

Технічне забезпечення

В ході виступу, доповідачу може знадобитися ряд пристроїв:

 • Комп’ютер.
 • Проектор.
 • Мікрофон.
 • Колонки.
 • І багато іншого.

Вкрай важливо, щоб технічна апаратура не просто була присутня, але і була в прекрасному робочому стані. Ніхто не оцінить, якщо один з приладів вийде з ладу прямо під час заходу.

Висновок

Конференція – важлива подія в житті кожної організації. Багато бізнесменів вирішують свої питання, вдаючись до даного методу.

Конференц-зал - унікальний простір для проведення будь-яких заходів

Розраховувати на успіх можливо лише в тому випадку, якщо ретельно підійти до підготовки. Правильний вибір приміщення – одна зі складових, яка веде до успіху заходу.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь