Конференція фармацевтів Гедеон Ріхтер

У конференц-центрі «Адмірал Хол» відбудеться конференція фармацевтів Гедеон Ріхтер

25 лютого в стінах конференц-центру «Адмірал Хол» відбудеться конференція фармацевтів Gedeon Richter Ltd. Ця угорська мультинаціональна компанія функціонує у сфері фармацевтики та біотехнологій. Гедеон Ріхтер сьогодні відомий, як один з найбільших виробників лікарських препаратів в Центральній та Східній Європі.

 

Організація здійснює реалізацію різних медичних препаратів в 40 країнах світу, а також розробляє нові медикаменти. З цієї причини конференція фармацевтів є оригінальним заходом, який дозволить фахівцям цієї сфери відкрити нові горизонти розвитку, особливо в боротьбі з серцево-судинними захворюваннями, жіночими хворобами та проблемами з центральною нервовою системою.

 

У конференц-центрі «Адмірал Хол» створена максимально комфортна та продуктивна атмосфера. Запропоновані локації знаходяться в зручному географічному розташуванні, відповідають всім вимогам безпеки. Всі корпоративні та комерційні заходи відбуваються на високому професійному рівні, оскільки наші менеджери пропонують комплексний підхід в організації таких event.

Практичні заняття IT-курсів

У конференц-центрі «Адмірал Хол» відбудуться практичні заняття IT-курсів

26 та 28 лютого наш конференц-центр «Адмірал Хол» відкриває свої двері для всіх зацікавлених в присутності на практичних заняттях IT-курсів. Сьогодні основний напрямок розвитку у всіх сферах життя та діяльності належить діджиталізації. Тому практичні заняття з основ інформаційних технологій надають можливості кожній людині збільшити свої знання ПК, навчитися програмуванню та багато іншого. Після проходження якісного практичного навчання люди отримують можливість миттєво використовувати набуті знання в особистому житті та робочих процесах.

 

Конференц-центр «Адмірал Хол» пропонує комфортну та продуктивну атмосферу, що робить процес навчання ефективним та легким. Наші менеджери підбирають сучасне технічне оснащення для всіх event, в тому числі для навчальних тренінгів та семінарів, конференцій та круглих столів. Ми пропонуємо виключно комплексний підхід в підготовці заходів різного формату. Звертаючись в «Адмірал Хол», Ви гарантовано отримуєте організацію будь-якої події на високому професійному рівні.

Курс підприємництва для підлітків

У конференц-центрі «Адмірал Хол» відбудеться курс підприємництва для підлітків

22 лютого в нашому конференц-центрі «Адмірал Хол» відбудеться унікальний захід – курс підприємництва для підлітків. В рамках програми юні слухачі ознайомляться з особливостями маркетингу, підприємництва, лідерства, командної роботи, основними бізнес-навичками, діджиталізації.

 

Розвиток бізнесу, комерційних технологій все більше впливають на побут і звичне життя людини. Велика кількість школярів та підлітків з раннього віку цікавляться основами підприємництва, оскільки в них з’являється бажання направити весь свій творчий потенціал в цікаве діло. Можливо, батьки не чекають, що дитина підкорить відому Кремнієву долину, але курси підприємництва відкриють перед дітьми завісу таємничості сфери економіки, маркетингу, менеджменту. Такі знання точно знадобляться їм в житті.

 

Конференц-центр «Адмірал Хол» забезпечує всі івенти комфортними залами, оснащеними всіма необхідними технічними компонентами, зоною для відпочинку. Учасники заходу знаходяться в продуктивній атмосфері, тому він проходить швидко та з користю для професійного, особистісного розвитку.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *