Цікаві ідеї для Ваших заходів

Відтоді, як багато компаній перейшли на дистанційну роботу, кількість заходів почала збільшуватися. Це дозволяє зберегти корпоративну культуру, а також позитивно впливає на роботу всіх співробітників. Існує кілька класичних форматів: розважальний, ігровий, навчальний. Використання різних видів для команди на «дистанційці» дозволяє організувати цікавий та корисний захід.

Інтелектуальний Quiz

Такий формат сподобається шанувальникам головоломок, задач, ребусів. Завдання можуть бути на логіку, увагу або просто пам’ять. Необхідно продумати послідовність турів та спосіб оцінювання, складання рейтингу. Всі співробітники діляться на команди, визначається ведучій та починається найцікавіше.

Для поціновувачів книг

Створення книжкового клубу дозволяє спілкуватися у неформальній атмосфері та проводити за улюбленим хобі більше часу. Після завершення читання певних книг є можливість обговорити твори з іншими учасниками клубу.

Кіноклуб

Принцип організації схожий на попередній формат. Для перегляду обирається фільм, призначається дата для його обговорення. Таким чином ви зможете стежити за новинками в кіноіндустрії та ділитися думкою про перегляд з колегами.

Онлайн-альтанка

Для людей, яким в режимі самоізоляції катастрофічно не вистачає справжнього діалогу, такий формат дозволяє заповнити дефіцит спілкування. Це хороша можливість ближче познайомитися з кожним співробітником. 

У разі вибору такого виду заходу, всі співробітники записуються у файл, а після цього рандомно визначаються пари для діалогу. Потім у певний час, зручний для обох, учасники виходять на контакт та насолоджуються цікавим діалогом. Час для спілкування не обмежений.

Саджання рослин

Не сезон для ароматної зелені? Тоді виростіть її самостійно та здивуйте власним результатом своїх колег. Вдома можливо саджати, вирощувати абсолютно все: цибулю, петрушку, базилік та, навіть, листя салату. Це дуже цікаве заняття, яке дозволяє у будь-який момент похвалитися своїми успіхами.

Настільний турнір

Основою може стати будь-яка відома гра. Наприклад, для цього формату підійдуть Uno, Мафія, Монополія, Покер та ін. Також є можливість організувати турнір з шашок та шахів. Для цього потрібно створити віртуальний простір на спеціальному сайті. Формат дозволяє не тільки грати, але й розмовляти на різні теми.

Будь-який корпоративний захід позитивно впливає на колектив. Участь в ньому дозволяє краще дізнатися про кожного учасника, знайти справжніх однодумців. Неважливо місце перебування кожного співробітника, найголовніше – бажання спілкуватися та взаємодіяти зі своїми колегами.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь