конференція з питань інвестування в соціальні сфери

Кейтерінг – зручний формат обслуговування

Таке поняття як кейтерінг з’явилося відносно недавно, але багато хто вже зміг оцінити плюси такої послуги. Особлива форма сервісу дозволяє організувати спеціальне обслуговування на будь-якому заході. Всі учасники залишаться задоволені. Суть не лише у виїзному ресторанному обслуговуванні та доставці їжі. Поняття значно ширше.

Головна особливість в тому, що клієнт не прив’язаний до конкретного місця. Клієнт самостійно визначає місце проведення та час планованої події. Послуга включає тематичне оформлення приміщення, оригінальну сервіровку столів, цікаву подачу блюд, виходячи з особливостей конкретної події.

 

https://lh4.googleusercontent.com/eKDXp2uS269_QFeJtBtbURxb7SvGS6mYo57KWzqPz6-d2y0s2LfEDcfAxETGKsgRMMa1SfQZuhq5bGzC4aTWIl6naSSUqJ0zISbw912htYhEf8__N0U5wEau1Zq9ZT4jVdyX6oyK

Необхідність кейтерінгу

Підходить для будь-якого формату. Кейтерінг Київ підходить для виїзного банкету, фуршету, барбекю, кава-брейку або для будь-якої іншої форми обслуговування. Багато хто часто порівнює поняття з традиційним ресторанним обслуговуванням. Така послуга дозволяє організувати масштабний захід. Погодьтеся, що не кожен ресторан має можливості в такій організації. Спеціальний сервіс дозволяє організувати харчування в будь-якому місці.

Для тих, хто планує масштабну подію з великою кількістю запрошених, краще замовити кейтерінг Київ в перевіреній компанії. При такій формі обслуговування кожен учасник запам’ятає цю зустріч надовго. Ви можете підібрати спеціально обладнаний банкетний зал, який може прийняти велику кількість гостей.

https://lh4.googleusercontent.com/Hh9-rgPCFWBqlWMWr_bi2PsX7Sv9GNLqYD6jDF_usr0IXhcLA6I_7NC61kBegv_w-VrfewrHQHrMPYpNe0acpfdWUSkSbTAJsmiuHxlfyjNrCKwtLdxzvveaW3sjujkwyVKt9M4v

Вибір приміщення

Якщо ви плануєте захід, але не знаєте де його провести, компанія ADMIRAL HALL пропонує комфортабельні приміщення. Оренда конференц-залу дозволяє організувати будь-яке свято та підвищити рейтинг компанії. Обладнані зали підходять для будь-якого формату.

Звернувшись до справжніх професіоналів, ви отримуєте відмінне приміщення за доступною ціною. Якщо на зустрічі планується демонстрація наочних матеріалів, то компанія пропонує комфортабельні зали, в яких є необхідне технічне оснащення. Сучасна техніка, якісні монітори та інші допоміжні елементи – все це є в Адмірал Холл. Зручне розташування в центрі Києва недалеко від метро дозволяє добратися з будь-якої частини міста за мінімальний час.

Поширені формати проведення

Кейтерінг буде актуальний при будь-якому форматі. Різні види дозволяють вибрати оптимальний варіант. Послуга може бути надана при банальній доставці обідів для офісних працівників, проведення пишного банкету або особливого заходу за містом.

Найпопулярнішими вважаються: 

  • Кофе-брейк. Часто використовується при конференціях, тренінгах або семінарах. Послуга буде актуальна при тривалому проведенні. Співробітники кейтерінгової служби створять всі умови для відпочинку гостей. Розділення на спеціальні зони дозволяє організувати місце для відпочинку, бесід або приємного перекусу. Для такого формату підійде подача легких страв. Тут стане в нагоді вода, сік, чай чи кава, солодощі або міні бутерброди.
  • Фуршет. Актуальний при офіційній зустрічі або конференції. Що стосується меню, то тут воно складається з різних страв. Подача організована так, що кожен гість самостійно підходить до столу та бере все, що йому подобається. Організувати фуршет трохи складніше, ніж каву-брейк. При проведенні конференції в приміщенні невеликій площі можна використовувати не тільки компактні столи, а й меблі. Спеціальні зони для відпочинку дозволяють забезпечити комфортні умови для кожного гостя.

https://lh6.googleusercontent.com/sZnLl2ppDwtNFo3ASat6XgSPXpteW0ofBBNQiZ-9GAtf13MxUO19sJTTya8q_UYY6yH_yO5jYoV2nXXFFTYd4uuQOTTBHg2hAvuDTEs3YSgHBmZhU4fDykoVwd-GM0fkN6G5lnkf

  • Банкет. Найскладніший варіант організації обслуговування. Тут важлива кожна деталь. Основне на що варто звернути уваг – це місця, яких повинно вистачити всім запрошеним. При такому форматі обслуговуючий персонал для кейтерінгу збільшується.
  • Коктейль. Компактна та мінімальна форма обслуговування. Меню складається з оригінальних коктейлів, корисних смузі та інших легких напоїв. На такому заході відсутні міцні спиртні напої. Як закуски можна використовувати канапе, роли, міні-сендвічі. Цікава подача з різнокольоровими шпажками виглядає оригінально. Така форма в основному використовується при проведенні світського заходу.

Організувати виїзне свято також просто, як і звичайний стаціонарний варіант. Професійні якості персоналу та індивідуальний підхід в такій справі гарантує проведення на найвищому рівні. Такий варіант підходить для тих людей, які не хочуть бути прив’язані до конкретного місця.

Основні переваги

Кейтерінг змінив звичні рамки організації свят та особливих подій. Служби надають послуги по вищому розряду та створюють максимальні умови для кожного клієнта. Великим плюсом вважається мобільність. Зовсім неважливо, де клієнт планує організувати конкретний захід.

Якщо замовити кейтерінг Київ, то співробітники приїдуть в будь-яке місце. При необхідності можна замовити додаткові послуги. Якщо ви вирішили скористатися послугою вперше, то компанія вас не розчарує.

https://lh4.googleusercontent.com/WAnKLmkYXwD5vdl2V5DXqT0pxguAVWwJIyhHDu4t98ygMYqQ_5wuuGQRYFZL7OWcpmwF-BGuZOtiIh0Z45OAM1mPrAU60f7OPwpXnKp98kU9v7ipo0oNuArFldtY1bzftA672RZ9

Фахівці кейтерінгової компанії надають сервіс кожному клієнту «під ключ». Послуга складається з доставки їжі, спеціальної сервіровки та цікавої подачі страв. Весь обслуговуючий персонал проходить попереднє необхідне навчання. Будь-яке побажання клієнта враховується, а послуга надається на вищому рівні.

На що звернути увагу?

Велика затребуваність та популярність таких послуг відображається на ціні. Наприклад, при замовленні просто доставки їжі ціна за кейтеринг буде не набагато дорожче, ніж самостійне приготування страв. При замовленні послуги для обслуговування великої компанії, вартість кейтерингу зменшується. При цьому ви отримуєте смачну та свіжу їжу. А цікаву форму подачі оцінить кожен учасник.

Навіть при простому фуршеті або кава-брейку з мінімальною кількістю їжі, організатору доведеться продумати кожну деталь. Довірившись справжнім професіоналам, ви можете не хвилюватися за організацію свята. Вам залишиться тільки підібрати відповідний наряд та прийти на захід з гарним настроєм.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь