Курси підготовки до ЗНО у самому сердці Києва

У самому центрі Києва, біля метро «Майдан Незалежності», в комфортному конференц-залі MARK ROOM команда викладачів brames_school проводить підготовку до ЗНО 2 рази на тиждень. Вступити до найкращих університетів країни та отримати вищу освіту ― мрія багатьох старшокласників. Комфортна обстановка, створена у конференц-залі та сучасне медійне оснащення допоможе налаштуватись на продуктивне співробітництво. 

Заняття проходять у просторій та світлій залі, призначеній для проведення лекцій для невеличкої аудиторії. Забезпечення всіма технічними можливостями дозволить проводити цікаві презентації з демонстрацією відео матеріалів та онлайн-трансляціями.

Конференц-центр A&CES спеціалізується на проведенні різного виду заходів:

  • лекції для школярів та студентів;
  • семінари для спеціалістів;
  • презентації;
  • музичні вечори;
  • майстер-класи.

Компанія допоможе організувати будь-який захід, а також забезпечує технічним обладнанням та налагодить онлайн-трансляції.

Команда викладачів 

4 кандидати наук, 2 аспіранти та 1 магістр склали програми підготовки до ЗНО для школярів. І це не нудні лекції, а продумані та легкі для опанування матеріали, які викладені у формі квестів та ситуаційних задач. Нейрофізіолог та спеціаліст з методики ефективного навчання розробив програми для легкого засвоєння предметів. А поради психолога допомогли знизити навантаження на нервову систему учнів. Тому на заняттях панує невимушена атмосфера. 

Педагоги мають великий досвід, та викладають в Університеті імені Тараса Шевченка. Вони не просто допоможуть опанувати необхідні знання, а й зацікавлять учнів неординарним підходом до предметів. У старшокласників є прекрасна нагода навчатися у викладачів ВУЗів, підвищити свій рівень знань та успішно здати ЗНО. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь