Знімання кліпу танців Banana Crew

У Києві відбулося знімання кліпу Banana Crew за участю професійних танцюристів. Запальні танці в кількох різних стилях – jazz-funk, high heels, twerk – не описати словами, їх можна тільки показати. Ми радіємо, що кліп знімався в одному з наших  конференц-залів «Адмірал хол». Захід відбувся 09.01.2021 і пройшов неперевершано. Було показано максимальне число танцювальних напрямків, які діють у студії Banana Crew і доступні для вивчення усіма охочими.

Конференц-зал http://a-ces.com.ua/ має все необхідне для танців – простір для дій і гарну акустику для музики. Приємний інтер’єр допоможе зробити кліп виразним, чітким, але без деталей, що здатні відвернути увагу. За допомогою такого кліпу можна легко створити «візитку» танцювальної студії.

Чому саме конференц-зал варто орендувати для цього? Тому що ні про що в день заходу хвилюватися не доведеться. Все вже готове, залишається тільки включити музику і почати рухатися. Конференц-зал також надає додаткове обладнання за бажанням – колонки, штативи, проектори. З таким мультимедійним обладнанням можна не просто зняти відео, а зробити справжній кліп, який зобразить усю красу танцю.

Banana Crew вже багато років набирає учнів в танцювальні групи різних напрямків. Заняття проходять в центрі столиці біля метро «Майдан незалежності». Напрямків багато – Vogue Hands, High Heels, Vogue Performance, Twerk, Хіп-Хоп. Кожна людина може обрати для себе близький напрямок, і почати розвиватися під чуйним керівництвом професійних тренерів-танцюристів.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь