Конференція стоматологів

У стінах конференц-центру «Адмірал Хол» відбудеться конференція стоматологів

22 лютого конференц-центр «Адмірал Хол» відкриває свої двері для конференції стоматологів. У програмі заходу заплановані виставки, гарячі дискусії, навчання від прогресивних доповідачів, обмін досвідом і знаннями, налагодження професійних комунікацій. Спікерами виступлять вітчизняні та іноземні фахівці сфери стоматології, які використовують у своїй практиці сучасні програми.

 

Стоматологія, як і медична галузь в цілому, регулярно розвивається: з’являються інноваційні терапевтичні та діагностичні методики, устаткування і технології. Розвиток вітчизняного медичного сервісу змушує фахівців регулярно проводити такі важливі заходи, як конференції, круглі столи, семінари та тренінги. Все це надає можливість покращувати рівень медицини в Україні, налагоджувати ділові зв’язки та знайомства.

 

Конференц-центр «Адмірал Хол» забезпечує всі корпоративні та професійні заходи продуктивною атмосферою, необхідним технічним оснащенням. Наші менеджери створюють максимально комфортну атмосферу, яка дозволяє досягти всіх поставлених перед подією цілей.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *