Цікавий захід в конференц-залі компанії A&ces

В конференц залі компанії A&ces 7.01.2021 року була проведена тематична зустріч — «Історія кохання». Захід проводила туристично екскурсійна компанія «Київський код».

Особливості заходу

Подія, яка проходила на Різдво, повністю відповідала атмосфері свята. У цей світлий день людина зобов’язана повеселитися, полоскотати собі нерви, провести час з цікавими людьми. Прекрасний оповідач Олексій Шимановський переніс гостей в епоху привидів, містичної реальності, чаклунів. Він наповнив світ сучасних людей легендами і історіями стародавнього Києва.

Зустріч проходила в шикарній атмосфері при свічках, під чудову музику Артема Захарова. Учасники смакуватимуть прекрасний глінтвейн, що абсолютно відповідало зимовому антуражу. Акустична підтримка, приємні напої, свічки, голос що зачаровує, не залишив байдужою ні одну нашого світу. Просто прогляньте відгуки на сторіночці.

В наших традиціях обговорювати потойбічні сили саме на Різдво, пригадайте незабутні твори «Вечора на хуторі поблизу Диканьки» М.В. Гоголя, які стали синонімом свята. Почути містичні історії на Різдво — це можливість для кожної людини показати свою безстрашність перед темною стороною всесвіту.

Характеристика залу для конференцій

Зустріч проходила в конференц залі, центрі столиці, біля метро Площа незалежності. Переваги приміщення:

  • прекрасно підходить для невеликих заходів, сприяє формуванню особливої духовної атмосфери;
  • підходяще місцерозташування — центр Києва;
  • годиться для зимових і літніх раутів — кондиціонери працюють безперебійно;
  • технічне оснащення;
  • можливість організовувати на об’єкті фуршети та кофе-брейки;
  • сучасний дизайн приміщення.

Про кохання, містику, будь-яку іншу інформацію можна обговорити в холах компанії A&ces.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь