Ефективний тренінг. Що це і яка його користь

Сьогодні тренінг вважається затребуваним напрямком у навчанні. Що ж таке тренінг? Тренінг – це спосіб навчання, передачі навичок з метою удосконалення навичок. Такий вид заходу організовують спеціалісти високого профілю. Люди, які досягли висот у певних галузях. Тепер діляться досвідом із слухачами.

Проведення конференції включає лекційний матеріал та взаємодію зі слухачем. Глядачі можуть поставити запитання, щоб наблизитися до своєї мети. У процесі навчання учасники розбирають завдання прикладах. Виступаючий постійно взаємодіє з публікою, підтримує зоровий контакт. За рахунок чого встановлюється довіра слухачів. Відкриту людину хочеться слухати і наслідувати її. Наскільки тренінги результативні у повсякденному житті, розберемо нижче.

Які бувають тренінги

Популярність цього заходу не випадкова. Більшість людей прагнути саморозвитку, вивчення чогось нового. Саме тренінги дають уявлення про стратегію розвитку бізнесу чи особистісного зростання. Кожному потрібен певний поштовх чи план дій у майбутнє. Тренінги можна розділити на кілька видів:

Лекції з саморозвитку та особистісного зростання. Тут можна поділитись навичками вирішення конфліктних ситуацій, розвивати впевненість у собі, спробувати змінити роботу чи завести хобі. Як правило, слухачі стають впевненішими в собі, зникають комплекси. Результат у такому методі навчання є. Тренер задає поштовх, навчає технікам взаємодії з оточуючими. Правильний підхід, подача, поштовх до важливої ​​події можуть змінити життя учасників.

Конференції щодо підвищення кваліфікації. Проведення тренінгу та корпоративних заходів актуальне для співробітників та керівників. На навчальних лекціях можна освоїти ази продажів, відпрацювання взаємодії з клієнтом у конфліктних ситуаціях. Практика допоможе переглянути погляди на колишнє ведення бізнесу.

Тренінги з досягнення успіху. Не завжди бувають інформативними. Для досягнення певних висот у людини має бути внутрішній стрижень. Звичайно, лекції можуть дати поштовх, вселити впевненість у власні сили. Тоді слухач може у майбутньому досягти бажаного успіху.

Тренінги – це ефективний спосіб змінити ставлення до певних ситуацій. Тренери допоможуть подивитися на проблему ширше. Правильне подання інформації змінює погляд на події та дає можливість реалізувати набуті навички.

Як організувати тренінг

До будь-якої лекції треба готуватись. Організація конференції – це відповідальний захід. Важливо не лише підготувати лекції, а й знайти приміщення з обладнанням. Проведення тренінгу у Києві можливе у локаціях від A-Ces. Приміщення обладнані гарною акустичною системою, камерами, можна взяти додаткове обладнання у найм.

Організація конференції складається з кількох етапів:

Вибір приміщення. У локації має бути достатньо місця для кожного гостя. На мультимедійній дошці можна транслювати наочні матеріали.

Розташування локації. Важливо підібрати місце, де буде гарна транспортна розв’язка. Всім учасникам буде зручно діставатися місця проведення.

Підготовка матеріалу. Лекція має бути монотонною. Спосіб залучення учасників до бесіди дає гарний результат. У тренера є можливість дізнатися кожну людину краще. Тоді позитивних відгуків буде більше.

Зворотній зв’язок. На початку заходу можна роздати буклети та візитки. Учасники зможуть звернутися за контактними номерами або електронною адресою.

Перше, на що звертають увагу відвідувачі конференції – місце проведення. Від цього залежить враження слухача. У приміщенні має бути зайвих об’єктів. З колонами потрібно бути акуратнішими. Вони можуть загороджувати вигляд мультимедійної дошки. Важливо продумати будь-яку деталь організаційних питань. Організація тренінгу в Києві з компанією A-Ces не завдасть клопоту та неприємних сюрпризів.

Особливості онлайн тренінгів

Організація тренінгу онлайн вимагає чіткого опрацювання. З чого розпочати організацію? Перше – визначити мету заходу. Головне для організатора – охопити більшу частину аудиторії та отримати прибуток. Але практично все відбувається інакше. Отримати вигоду та подвоїти дохід можна лише шляхом створення інформативного матеріалу. Клієнти приходять за знаннями. До тренерів, які надають корисну та перевірену інформацію, хочеться завжди повертатися. Відповідно збільшиться аудиторія та прибуток.

Організація форумів та семінарів необхідна для успішних підприємців. Можна ділитися досвідом, надалі отримувати прибуток за проведений захід.

Останні кілька років популярністю стали користуватися онлайн-трансляції. Що це таке? Навчання відбувається на платформі. Доступ надається учасникам електронною поштою. Тренер може читати матеріал онлайн або надавати деякі теми у записі. Наприкінці учні складають іспит з пройденого матеріалу.

Організація тренінгу в режимі реального часу через Інтернет – оптимальний вихід для тих, хто хоче оптимізувати вільний час. Це зручно для тренера та слухачів. На засвоюваність матеріалу це впливає.

Як правильно організувати та провести онлайн тренінг? Нижче представлена ​​покрокова інструкція.

Крок 1

Вибір платформи. Можливих варіантів сьогодні є багато. Вибір конкретного ресурсу залежить від занять. Це може бути практичний курс, вебінар, майстер-клас. Google надає безкоштовну платформу зв’язку. Обмежень у часі немає. Другий варіант – студія для конференцій з онлайн-обладнанням. A-Ces надає окремі приміщення, обладнані системами з камерою для комфортного онлайн-трансляції.

Крок 2

Чітке планування часу. Цей етап є важливим для створення ефективного проекту. Варто наперед розпланувати кожну частину заходу. Час залежить від напряму. Наприклад, вебінари проводять протягом 40 хвилин. Для майстер-класу сорока хвилин замало. Краще залишити у запасі пару годин.

Крок 3

Зворотній зв’язок учасників проекту. Важливо як давати знання, а й взаємодіяти з аудиторією. Це може бути персональна відеоконференція, спільний чат, спілкування електронною поштою і т.д.

Крок 4

Визначення вартості товару. Можна запропонувати учням варіант програми. В один пакет включено лише лекції, а в інший лекції і зворотний зв’язок. Варіанти формуються на розсуд тренера. Враховується специфіка роботи.

Організація онлайн-трансляцій тренінгу потребує чіткої постановки завдань. Виконання плану гарантує позитивний результат. Мета – це не лише отримання прибутку. Це створення інформативного матеріалу, який надалі залучатиме клієнтів. А прибуток збільшиться у рази.

Як створити робочий продукт

На перший погляд тренінги – це просто, не потрібно мати понад знання, щоб навчати інших. Насправді виходить інакше. Завдання тренера – донести інформацію так, що учасник міг застосувати її на практиці. Тобто людина має викладати матеріал просто та зрозуміло. Зворотній зв’язок у таких проектах – необхідність. Клієнт має відчувати підтримку тренера. Від викладу залежить засвоєння матеріалу.

На початковому етапі визначається мета та план проекту. Насамкінець можна скласти анкету для учнів, щоб оцінити роботу викладеного матеріалу. Або відправити опитування за місяць, щоб зрозуміти, кому вдалося застосувати на практиці знання, а комі ні. Якщо відсоток використання отриманої інформації малий, варто переглянути план та змінити подачу матеріалу.

Наприклад, якщо захід присвячений майстер-класам, то перевірка робіт по закінченні проекту буде необхідна. Учні покажуть, що змогли навчитися за весь період навчання. Після цього можна підтримувати зв’язок електронною поштою. Або створити групу у соціальних мережах досягнень учнів. Це своєрідна мотивація. Застосування знань практично. А для організатора – своєрідний варіант реклами. Чим більше клієнтів із результатами, тим краще для розвитку бізнесу.

Онлайн-тренінги вимагають підготовки та віддачі від оповідача. Комфортні умови для викладу теми – половина від усієї роботи. Важливо приділяти увагу як тематиці матеріалу, а й місцю проведення.