Усвідомлене майбутнє для Вашої дитини. Зустріч з директором департаменту підбору та адаптації персоналу компанії «Нова пошта»

Усіх бажаючих взяти участь у головному бізнес-івенті цієї зими запрошуємо на зустріч із директором департаменту підбору та адаптації персоналу компанії «Нова пошта» – Артемом Цибульняком.

Що на Вас чекає?

У рамках цієї зустрічі підлітки міста Києва зможуть спробувати себе у ролі підприємців, розвинути нові навички та отримати соціальні настанови. Івент пройде у формі інтерактивної бізнес-ігри. Такий формат зустрічі дозволить розвинути компетентність міжособистісної та професійної поведінки, в т.ч. тайм-менеджмент, постановку цілей, оцінку пріоритетності завдань та терміни їх виконання.

Учасники івента віком від 9 до 17 років можуть стати членами закритого підліткового клубу «A club». Ставши членои цього масштабного бізнес-ком’юніті, підлітки сможуть навчитися комунікувати один з одним, обмінюватися знаннями та досвідом, ставити цілі та досягати їх.

В рамках івента на Вас чекає:

  • Обговорення актуальної теми «Кожен має свою особливість».
  • Інтерактивна бізнес-гра.
  • Анонс програми на лютий.
  • Знайомства з новими цікавими людьми, і, звичайно, смаколики.

Коротко про запрошенного спікера

Артем Цибульняк працює на посаді директора департаменту підбору та адаптації персоналу компанії «Нова пошта» з 2019 року. У його компетенцію входить розробка кадрової політики, системи мотивації та навчання персоналу компанії, що є лідером на ринку експрес-доставки. Через Артема проходять сотні резюме людей, які прагнуть спробувати свої сили в рамках компанії, що стрімко розвивається, досягти нових висот і знайти себе. Він, як ніхто інший, знає, чим можна зацікавити потенційного роботодавця і як продемонструвати свої вміння з найкращого боку.

Деталі зустрічі

Чекаємо Вас:

  • 6 лютого
  • з 17:00 до 19:00
  • за адресою вул. Хрещатик, 7/11, 6 поверх.

Усі бажаючі можуть приєднатися до зустрічі та вступити до клубу.

 

Бажаєте уточнити деталі? Пишіть у дірект в інстаграм @a.club.kids, або дзвоніть за номером +380672845573.

 

З питань оренди конференц-залу звертатись за телефоном +380965989290.