В Києві пройде навчальний курс, присвячений психології Самотності Хайнца Кохута

19 лютого 2022 року в столиці України відбудеться лекційно-супервізійний курс «Психологія Самотності Ханса Кохута. Техніка роботи з нарцисичною патологією особистості». Його автором є доктор філософії, Президент Українського психоаналітичного союзу Савченко О.В. Програма підходить як новачкам, так і психологам, психоаналітикам з досвідом.

Зустріч розділено на кілька тематичних частин: теоретичний блок (знайомство з поглядами Кохута), техніка роботи (особливості терапії), клінічний блок (перегляд та обговорення кінострічки).

Унікальний бонус для офлайн гостей: групова супервізія.

Місце зустрічі: вул. Хрещатик,  7/11, шостий поверх, конференц-зал. Є можливість доєднатись онлайн за допомогою платформи ZOOM. 

Вартість: для тих, хто встигне сплатити до 10 лютого – 1500 грн, далі ціна зросте до 2000 грн. Для представників UPU передбачено знижку. Реквізити для оплати можна отримати за номером: 0503224830.

Довідка: Хайнц Кохут (1913-1981) – керівник Американського психоаналітичного союзу. Він заснував новий напрям психоаналізу, а також власну теорію Самотності. У своїх працях Кохут дійшов висновку, що окрім неврозу перенесення, розробленого Фрейдом, існують інші види. Психоаналітик з США відкрив нарцисичні типи перенесення, пояснив, як з ними працювати.